Kategoriler
Indirimler daha fazlası için tıklayınız.
REKLAM ALANI
KARGOM NEREDE
REKLAM ALANI

GAYE ve HEDEFİMİZ...

Ticaretteki 30 Yıla yakın olan deneyim ve tercübelerimizi Sağlık Sektörüne aktararak siz değerli müşterilerimize doğru ,dürüst ve ilkeli satış politikamızı esas alarak hizmet vermenin gururu ve onurunu yaşıyoruz.

NEDEN BİTKİSEL KARIŞIM:

Günümüzde birçok insan sağlığına kavuşmakta kendisine yardımcı olacak vede iyileşmesini hızlandıracak bitkilerden yeterince faydalanmadığını gözlem ve bu doğrultudaki tespitlerimiz bizleri bu sektörde hizmet vermeye teşvik etmiştir. Ürün satışı yanında bitkilerin sağlığımızı korumadaki anlam ve öneminide toplumuza anlatmayıda ayrı bir görev addettiğimizi ayrıca belirtmek isteriz.

Asırlardan beri insanlık alemini en büyük şifa ve menba diye ifade ettikleri bitki ve otlardan faydalanmıştır.Ama ne yazıkki insan oğlu moderneştikçe bitki ve otlara karşı mesafeli durmaya başlamış sağlık sorunlarına çareyi moderin Tıpta aramaya başlamıştır. Moderin tıbbın bütün imkanlarına rağmen bir çok hastalığın iyileştirmekteki acizliği sağlığına kavuşmak isteyen bir çok insanı bitkisel ve doğal ürünlere karşı ilgi duymaya itmiştir.

Bütün ülkelerde yaygın bir şekilde kullanıl bitkilerin sağlıktaki önemi sevinerek ifade etmeliyiz ki artık ülkemizde de Anlaşılmaya ve kullanılmaya başlanmıştır. Bu bağlamda Bitkisel Karışım Ailesi Olarak Satış vede sizlere ulaşmaktaki farkımızı özetlemek gerekirse.

-Ürünlerimizin Tamamı Doktor tavsiyeli ürünler olması
-Satışını yaptığımız ürünlerin bizzat kendimiz tarafından test edilip ve bu test sonucunda satışa sunulması.
-www.bitkiselkarisim.com da satılan ürünler SAĞLIK BAKANLIĞI veya TARIM KÖYİŞLERİ BAKANLIĞI ONAYLI ÜRÜNLER OLMASI.

Sektörün önde gelen güvenilir markalarını değerli müşterilerimiz için uygun fiyat ve üstün kalitede temin etmekteyiz. Amacımız internet aracılığıyla Türkiye'de sağlık alanında Bir Çok Ürünü uygun fiyata hızlı teslimat ile siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktır.

Satışını yaptığımız tüm ürünler üretici-ithalatçı firmaların garantisi güvencsiyle sizlere teslim edilmektedir. Ürünlerin tamamı Tarım ve Sağlık Bakanlığı veya Sağlık Bakanlığı izinleri ve yetki belgelerini taşımaktadır. Satışa sunulan ürünlerin tümü Uzman Hekim ; Veteriner Hekim ; Dermokozmetik Uzmanları ve Uzman Eczacılarımızın kontrolünde site içeriğine kabul edilmektedir. Toplum Sağlığını ve yasalarla belirlenmiş ilgili Kanun ve Mevzuat Yönetmenliğine aykırı Ürünler sitemizde satılmamaktadır..

Bitkisel karışım Ailesi Olarak SAĞLIKLI BİR HAYAT SÜRMENİZİ DİLER sağlığınızı '' Doğal Yollardan Korumanızı '' TAVSİYE EDERİZ.

Lütfen rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza başvrunuz

www.bitkiselkarisim.com
siparis@bitkiselkarisim.com
0212 424 16 27
0212 424 16 28
0531 966 52 00

Devam Etmek için tıklayınız.
Hizli Arama
 
Aradığınız ürünü bulmak için lütfen anahtar kelime giriniz.
Detayli Arama
En Yeniler daha fazlası için tıklayınız.
Güvenli Ödeme
REKLAM ALANI
Kargo Bedava
REKLAM ALANI